Šmajda: Utíkám do Česka! Na Slovensku nejsou kšefty!

4. března 2010 v 19:14 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Stříbrný finalista Česko-Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) chce do Prahy. "Ano je to tak, vážně uvažuji o stěhování do Česka," potvrdil Blesku.cz slovenský zpěvák Miro Šmajda.
Miro Šmajda neví čí je ?

Na Slovensku o něj není takový zájem, jako u nás. Miláček mnoha fanynek by tak neváhal opustit pronajatý bratislavský byt a kvůli práci se odstěhovat do Prahy!
"Opravdu je o mě větší zájem u vás v Čechách, tady na Slovensku mám taky své příznivce, ale nejvíce fanoušků tvoří převážně Češi," svěřil se Blesku.cz nadaný zpěvák.
I pracovní nabídky dostává Miro hlavně od českých producentů. Na Slovensku sice má domluvená vystoupení, ale tolik jako z Čech jich není. "V únoru a v březnu mám asi deset akcí a z toho šest je českých, je to tak" prozradil Šmajda.
Dokonce by kvůli lukrativním nabídkám přerušil na delší dobu studium a odstěhoval by se do Prahy. "Ano je to hodně reálný, našel bych si v Praze byt a přerušil školu, vždyť studovat můžu i v důchodu!" řekl nám se smíchem Miro. Zatím Miro pendluje mezi Košicemi, Bratislavou a Prahou. To, že se chce pěvecké kariéře věnovat naplno myslí opravdu vážně. "Vše půjde stranou, chci dělat hudbu na maximum, zrovna teď mám na škole přerušený semestr, kvůli koncertům, které mě čekaji v únoru a v březnu,"
Když je Miro kvůli vystoupení v Praze, tak přespává u své sestřenice "Zatím mi to tak vyhovuje, většinou se nezdržím víc jak dva dny, takže by se mi to zatím nevyplatilo, mít v Praze svůj podnájem, ale do budoucna kdo ví," uzavírá sympatický zpěvák.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama