Miro Šmajda: Už má partnerku!

4. března 2010 v 19:06 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Finalista soutěže Česko-slovenská Superstar Miro Šmajda už má svou partnerku na taneční parket do slovenské soutěže Let´s Dance. Je jí třiadvacetiletá kráska Katarína Štumpfová.

Dramaturgie Let´s Dance si vybrala dobře! Aspoň co se týká Šmajdy. Tomu totiž podle informací Nového Času přidělili sexy blondýnku Katarínu Štumpfovou, která ve třetí řadě Let´s dance dovedla svého partnera až k titulu krále parketu.
Vše tedy nasvědčuje tomu, že v případě Šmajdy a Štumpfové se mají diváci na co těšit. Hříšné pohyby nebo smyslné pohledy nechybějí ani jednomu z nich. A když se to ještě skombinuje dvojnásobně, nastane zřejmě taneční exploze.

"K Let´s Dance se nebudu zatím vyjadřovat, nezlobte se," odpověděla Novému Času Štumpfová. Smlouva s televizí jí zatím zakazuje mluvit o podrobnostech ze zákulisí soutěže.
Ale Šmajda byl přeci jen více výřečnější. "Už jsme začali trénovat. Zatím mi to jde dobře, ale za tak krátký čas to neumím posoudit, ale snažím se," tvrdí Šmajda.
Sympatický Košičan má za sebou už tři tréninky, ale síly mu zatím stačí: "S kondicí nemám žádný problém. Chodím ještě i do posilovny. Musím se udržovat," prozradil se smíchem Šmajda.
TV Markíza se snaží nadále účinkující taneční soutěže tajit. "K lidem, kteří budou vystupovat v Let's Dance se zatím nebudeme vyjadřovat," řekla mluvčí Markízy Oľga Dúbravská.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama