Březen 2010

Nej nej blogařka(RaDu$hKa)

24. března 2010 v 19:21 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Upa nje nej blogařka RaDu$hKa)je to boží člověk umí dělat upa super desingy moc moc ti Děkujííí mám tě mocinečky rááda

Vyhrajte lístky na koncert SuperStaristů!

23. března 2010 v 20:52 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Po lednovém koncertě kompletní finálové dvanáctky Česko Slovenské SuperStar v pražské O2 aréně se na podobný koncert mohou těšit i Slováci. V poslední únorový den, tedy 28.2.2010 bude na nohách Hlohovec.

Toto 23-tisícové město zažije nával fanoušků z blízkého i dalekého okolí. V místní sportovní hale se uskuteční speciální superkoncert finalistů SuperStar. Bude trvat 140 minut a kromě dvanácti zpěváků ze soutěže, která vyvrcholila pár dní před Vánocemi na obrazovkách televizí Markíza a Nova, se na pódiu představí kapela, která je po celou šou doprovázela.

Nebude chybět Jimi Cimbala, Juraj Gregorič, Michal a Štefan Bugalovci, Zoli Tóth a Ľubo Srnec. Podle slov Matouše Klajdača, jednoho z organizátorů koncertu, velkolepost mu dodají i čtyři hráči na smyčcové nástroje. První a zatím jediný koncert finálové dvanáctky Česko Slovenské SuperStar na Slovensku organizuje hlohovská MIDO music production ve spolupráci s MAYNET s.r.o..

Vstupenky si můžete zakoupit přímo ve sportovní hale v Hlohovci, v prodejnách s CD Karolko v Hlohovci, Aquarius v Trnavě a Andante v Nitře. Aktuality.sk vám však nabízejí dva lístky.

Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku:
Kolik eur vyhrál vítěz první Česko Slovenské SuperStar Martin Chorúr?

Odpovědi posílejte do 18. února na sutaz@aktuality.sk.

POD CČ MÁTE PLAKÁT

Miro a Katka Let's Dance 4 (21. 03. 2010) - Captures

23. března 2010 v 20:51 | ♫♫♫ketty♥♥♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EVENTS:Miro Šmajda - Music Club Zámek, Choltice u Pardubic - 13.03. 2010

23. března 2010 v 20:50 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Kdy: 13.03. 2010
Kde: Music Club Zámek
Město: Choltice u Pardubic
Čas: 20:00 (Miro cca kolem 0:00)
Bonus: Prvních 100 fanoušků získá malý dárek
Hrají: Miro Šmajda s kapelou a dj Laaw (tvujdj.cz) a dj Michal Pácalt (tvujdj.cz)

JDU DO FINÁLE PROSÍM HLÁSNĚTE

23. března 2010 v 17:19 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Web HLASUJTE PRO DENIKKATKY48 PROSÍM OPLATÍM VÁM TO JESTLI BUDETE CHTÍT

Let´s dance - fotky

23. března 2010 v 14:05 | ♫♫♫ketty♥♥♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miro Šmajda-photoshoot

23. března 2010 v 14:04 | ♫♫♫ketty♥♥♥

HLÁSKY2

14. března 2010 v 16:49 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Web HLASUJTE PRO DENIKKATKY48 PROSÍM OPLATÍM VÁM TO JESTLI BUDETE CHTÍT
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>

Ahojky

14. března 2010 v 16:39 | ♫♫♫ketty♥♥♥
ahojky

Miro Šmajda s Richardem Müllerem

14. března 2010 v 16:39 | ♫♫♫ketty♥♥♥

Miro Šmajda s Leonou a Benem

14. března 2010 v 16:38 | ♫♫♫ketty♥♥♥

Fotky polonahého Šmajdy =)

14. března 2010 v 16:38 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Zatím asi nejvíc vzrušující show v Česko Slovenské SuperStar předvedl rodák z Košic Miroslav Šmajda. Během písně Dirty Diana od Michaela Jacksona se tak rozvášnil, že ze sebe na pódiu strhal košili!

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová :)

14. března 2010 v 16:37 | ♫♫♫ketty♥♥♥

SuperSilvestr 2009 - Miro Šmajda-Screens from video

14. března 2010 v 16:36 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Takže nevím, zda jste to viděli nebo ne, ale já to před chvílí dokoukala :D.
Škoda, že nemáme Markízu, ale tak aspoň jsem to viděla na internetu :D
Přináším jen pár fotek z videa, které jsem našla :D byla jsem u toho videa mrtvá smíchy :D
Dala bych vám sem toho Mira, jenže to video je prostě celej přenos a je na tři části a Miro je až skoro ke konci a ani posunout to nejde, pže se to pak seká. Třeba ho daj pak na youtube. Asi by se vám nechtělo sledovat celej přenos kterje má něco asi tak cca přes 2 hodiny? :D

Miro Šmajda 50 minut před vystoupením

12. března 2010 v 14:30 | ♫♫♫ketty♥♥♥
U tohohle videjka jsem se strašně smála !!! Byla jsem úplně k nezastavení !!! =D Zde to videjko máte !!! :)
Miro Šmajda
Šmajda: ,, No a čo. Já mám len trináct' chlupů na bradě. No a čo. " :)

Miro šmajda I kissed a girl :) super ( znovu :)

12. března 2010 v 14:29 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Tentokrát jenom odkaz

Určitě jukněte, protože já tu písničku upe žeru!!! :)
Podle mě je lepsi nez v originale :D Ale je to jenom muj nazor :)

Miro Šmajda rozghovor

12. března 2010 v 14:28 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Korunní princ Česko-Slovenské SuperStar MIRO ŠMAJDA si neumí představit život bez sportu a sázení. Tento velký rozhovor jsem pro vás našla a přeložila. Tak snad se vám bude líbit tak, jako mně.
"Paráda!" vykřikl Miro Šmajda, když jsem ho oslovili se žádostí o rozhovor o SPORTU. "K sportu s malým i veľkým ,S' mám mimořádně kladný vztah. Krom toho konečně to bude interview na jiné téma. Nebudou to ty stejné či podobné otázky, které jsem v posledních třech mesíců dostával," vypověděl stříbrný princ Česko-Slovenské SuperStar. Takže bavte se - Miro Šmajda trochu jinak, než ho znáte!

ROZHOVOR V CELÉM ČLÁNKU


Šmajda: Bez žehličky na vlasy ani na krok!

4. března 2010 v 19:15 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Miro Šmajda vyrážal počas SuperStar dych svojimi účesmi. V Rannej šou Fun rádia priznal, že jeho nerozlučným spoločníkom je práve žehlička na vlasy.

SuperStárista Miro Šmajda si nevie predstaviť svoj život bez hlasiviek a jeho najlepšej spoločníčky - žehličky na vlasy.

"Svoj život si neviem predstaviť bez hlasiviek a žehličky na vlasy," prekvapil Miro v Rannej šou Fun rádia, ktorej bol hosťom. "Používam tento prístroj a ušetrí mi veľmi veľa práce, pretože, keď ráno vstanem, tak vyzerám ako kurča a po použití žehličky vyzerám ako upravené kurča," so smiechom vysvetľoval Šmajda, ktorý na svoju spoločníčku žehličku nedá dopustiť.
"Moje vlasy sú také polovlnité. Záleží však od toho, či si ich večer vysuším alebo idem spať s mokrými vlasmi. Niekedy sú po zobudení rovné a niekedy až veľmi kučeravé," tvrdil SuperStárista, ktorý sa o svoje dokonale upravené vlasy stará viac ako niektoré ženy. Aj keď vyzerajú Mirove vlasy často rozcuchane a neupravene, za takýmto stylingom stojí kopa práce. "Aj ten najdivokejší účes je veľmi dôkladne upravený," povedal Miro. Prezradil aj tip ako si vlasy upraviť. "Je to taká špeciálna technika. Zakrútiš ich, prelakuješ a potom zapečieš. Zapečieš ich buď žehličkou, ale keď ich chceš mať kučeravé, tak ich zapečieš kulmou," vysvetľoval Banášovej Miro, ktorý prišiel na postup úplne sám. "Áno, prišiel som na to sám, keď som sa nudil v hoteli ešte počas semifinále," smial sa Šmajda, ktorého Adela a Sajfa s obdivom počúvali. Aj keby sa Miro neuchytil ako spevák, mohol by robiť napríklad reklamu nejakému kaderníctvu, alebo sa môže rovno vrhnúť do zakladania vlastného salónu krásy.

Šmajda: Utíkám do Česka! Na Slovensku nejsou kšefty!

4. března 2010 v 19:14 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Stříbrný finalista Česko-Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) chce do Prahy. "Ano je to tak, vážně uvažuji o stěhování do Česka," potvrdil Blesku.cz slovenský zpěvák Miro Šmajda.
Miro Šmajda neví čí je ?

Na Slovensku o něj není takový zájem, jako u nás. Miláček mnoha fanynek by tak neváhal opustit pronajatý bratislavský byt a kvůli práci se odstěhovat do Prahy!
"Opravdu je o mě větší zájem u vás v Čechách, tady na Slovensku mám taky své příznivce, ale nejvíce fanoušků tvoří převážně Češi," svěřil se Blesku.cz nadaný zpěvák.
I pracovní nabídky dostává Miro hlavně od českých producentů. Na Slovensku sice má domluvená vystoupení, ale tolik jako z Čech jich není. "V únoru a v březnu mám asi deset akcí a z toho šest je českých, je to tak" prozradil Šmajda.
Dokonce by kvůli lukrativním nabídkám přerušil na delší dobu studium a odstěhoval by se do Prahy. "Ano je to hodně reálný, našel bych si v Praze byt a přerušil školu, vždyť studovat můžu i v důchodu!" řekl nám se smíchem Miro. Zatím Miro pendluje mezi Košicemi, Bratislavou a Prahou. To, že se chce pěvecké kariéře věnovat naplno myslí opravdu vážně. "Vše půjde stranou, chci dělat hudbu na maximum, zrovna teď mám na škole přerušený semestr, kvůli koncertům, které mě čekaji v únoru a v březnu,"
Když je Miro kvůli vystoupení v Praze, tak přespává u své sestřenice "Zatím mi to tak vyhovuje, většinou se nezdržím víc jak dva dny, takže by se mi to zatím nevyplatilo, mít v Praze svůj podnájem, ale do budoucna kdo ví," uzavírá sympatický zpěvák.


Miro Šmajda jezdí na novom fáře!!

4. března 2010 v 19:13 | ♫♫♫ketty♥♥♥
Žije si ako pán. Strieborného superstaristu Mira Šmajdu (21) sme prichytili v bratislavskom Ružinove na luxusnom BMW. Že by mu vystúpenia po súťaži vynášali toľko, aby si mohol dovoliť takéhoto tátoša?

Je mu sveta žiť. Mira sme v stredu popoludní prichytili vychádzať z jedného z bratislavských hotelov. "Mal som tam nejaké stretnutie," prezradil nám neskôr spevák a namieril si to rovno k jednému zo zaparkovaných bavorákov.
TELEFONOVAL: Miro po ceste k autu zrejme vybavoval nejaké záležitosti.
ROVNO K BAVORÁKU: Spevák si to z hotela namieril priamo k svojmu novému autu.
ODFRČAL: Ešte vyparkovať a už ho nebolo...

Auto za milión

Ešte nedávno chodil rodák z Košíc predávať uhorky, aby si privyrobil. Po súťaži sa stal miláčikom publika, keď otvoril ústa, fanúšičky odpadávali.
Šmajda sa presťahoval do Bratislavy a darí sa mu. Najnovšie sa vozí v jednom z najluxusnejších áut. Suma takéhoto fára sa totiž pohybuje okolo 28 600 eur.
"Dostal som ho od sponzora," odpovedal nám Miro na otázku, či si auto kúpil. "Jazdí sa mi na ňom geniálne, ale mám ho asi len týždeň," prezradil.